Výrobcovia / značky

O NÁS

Úvod O NÁS

Ak ste zvedaví, kto vlastne stojí za týmto obchodíkom, tak ste tu správne.

 

Voláme sa Stano a Aďa. Nápad založiť e-shop s prírodnou kozmetikou prišiel pri prechádzke okolo jazera. Ako k tomu došlo si už ani jeden z nás nepamätá ☺. Ale jedno je isté – jeden bez druhého by sme tento nápad nikdy nedostatli. Celkovo máme blízko k prírodnému a ekologickému zmýšľaniu, preto nám obchod s prírodnou kozmetikou prišiel ako zmysluplná činnosť, ktorá by nás napĺňala a bola ľuďom na úžitok.

 

Prírodnú kozmetiku sme už pár rokov používali a stále používame. A keďže považujeme za dobré používať podľa možností čo najviac lokálneho tovaru (všetkého druhu), chceme Vám prinášať hlavne slovenskú prírodnú kozmetiku doplnenú o zahraničný sortiment. Produkty, ktoré ponúkame, aj sami doma používame. Názov nášho obchodu sme taktiež chceli mať slovenský. Balíme do krabíc vyrobených na Slovensku, prípadne recyklovaných – znova použitých krabíc. Snažíme sa používať čo najviac recyklovaných materiálov. I odpad triedime ☺. Faktúra, ktorú nájdete v balíčku, bude mať sivastú farbu, pretože je vytlačená na recyklovanom papieri.

 

"Podnikateľsky" to má pod palcom Stano a Aďka pomáha a radí kde môže.

 

Aďa je srdcom a dušou obchodu. Má prehľad o prírodnej kozmetike, keďže ju už niekoľko rokov sleduje. Študuje jej zloženie a už aj nejakú latinčinu pochytila. Má na starosti výber výrobcov, produktov a ich objednávanie. Balí balíčky. Snaží sa baliť pekne, ale hlavne bezpečne.

 

Stano má na starosti technické záležitosti okolo e-shopu, grafiky a marketingových záležitostí. Komunikuje s výrobcami, distribútormi a účtovníčkou. Vystavuje faktúry, pomáha pri balení balíčkov a odosiela ich (tety na pošte ho už všetky poznajú... ☺). Nevyzná sa do prírodnej kozmetiky tak ako jeho nežnejšia polovička, ale o predávanom tovare má prehľad a vie poradiť.


Copyright 2015 - 2017 © konvalinka.sk