Doprava a platba

Výška poštovného závisí od sumy objednaného tovaru, viď tabuľka nižšie. Za dobierku je príplatok 1 €.

  Objednávka do 50 € Objednávka od 50 €

Príplatok za dobierku

Slovenská pošta (iba do 0,5 kg) 2,50 € 1,00 € + 1 €
Slovenská pošta - Balík na poštu 2,50 € 1,00 € + 1 €
Zásielkovňa 2,50 € 1,00 € + 1 €
Kuriér 3,50 € 2,00 € + 1 €

Uvedené poštovné platí v rámci Slovenskej republiky. Ak si želáte zaslať tovar mimo územia Slovenska, najprv nás kontaktujte za účelom dohody.

 

DODACIA DOBA:

Zvyčajná dodacia doba tovaru, ktorý je skladom, je 1 - 3 pracovné dni.

 

MOŽNOSTI DOPRAVY:

Slovenská pošta - klasické doručenie poštárkou. V prípade, ak Vás nezastihne tak Vám nechá oznámenie "žltý lístok" a zásielku uloží na Vašej pošte, kde si ju môžte neskôr vyzdvihnúť. Týmto spôsobom zasielame iba tovar do 0,5 kg. Doprava trvá zvyčajne 1 - 2 pracovné dni.

Slovenská pošta - Balík na poštu - zásielka bude doručená na Vami zvolenú poštu. O uložení zásielky budete informovaný Slovenskou poštou prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu. Doprava trvá zvyčajne 2 - 3 pracovné dni.

Zásielkovňa - zásielka bude doručená na Vamí zvolené odberné miesto Zásielkovne. O uložení zásielky budete informovaný prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu. Doprava trvá zvyčajne 1 - 2 pracovné dni.

Kuriér - kuriér Vám doručí zásielku priamo na adresu. Doprava trvá zvyčajne 1 - 2 pracovné dni.

Osobný odber v Košiciach - tovar je možné prevziať po vzájomnej dohode na sídlisku Nad jazerom alebo v centre Košíc. Na konkrétnom mieste sa dohodneme.

O odoslaní zásielky Vás budeme informovať e-mailom, v ktorom nájdete aj číslo zásielky, pomocou ktorého si viete sledovať pohyb zásielky.

 

MOŽNOSTI PLATBY:

1. Prevodom na účet

2. Platba kartou (prostredníctvom platobnej brány GP webpay)

3. Dobierkou

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.