Doprava a platba

Výška poštovného závisí od sumy objednaného tovaru, viď tabuľka nižšie. Za dobierku je príplatok 1 €.

 

  Objednávka do 50 € Objednávka od 50 €

Príplatok za dobierku

Slovenská pošta - Zásielka na adresu (do 1 kg) 2,50 € 1,00 € + 1 €
Slovenská pošta - Zásielka na adresu (od 1 kg) 3,30 € 1,80 € + 1 €
Slovenská pošta - Balík na poštu 2,50 € 1,00 € + 1 €
Zásielkovňa 2,50 € 1,00 € + 1 €
Kuriér 4,00 € 2,50 € + 1 €
Rozvoz v rámci Košíc (min. hodnota obj. 15 €) 1,00 € 0,50 € -

 

MOŽNOSTI DOPRAVY:

Slovenská pošta - Zásielka na adresu - zásielku Vám bude doručovať poštár priamo na adresu, ktorú ste zadali v objednávke. V prípade ak Vás tam nezastihne tak Vám nechá oznámenie "žltý lístok" a zásielku uloží na Vašej pošte kde si ju môžte neskôr vyzdvihnúť.

Slovenská pošta - Balík na poštu - zásielka bude uložená na Vašej pošte. O uložení zásielky budete informovaný Slovenskou poštou prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu.

Zásielkovňa - zásielka bude doručená na Vamí zvolené odberné miesto Zásielkovne. O uložení zásielky budete informovaný prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu.

Kuriér - kuriér Vám doručí zásielku priamo na adresu.

Rozvoz v rámci Košíc - zásielku Vám dovezieme až domov. Po prijatí platby na náš účet Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme sa na čase. Pre tento typ dopravy je minimálna hodnota objednávky 15 €.

O odoslaní zásielky budete informovaný emailom, v ktorom nájdete aj podacie číslo zásielky pomocou ktorého si viete na stránke pošty http://tandt.posta.sk/ sledovať pohyb zásielky (ak ste si vybrali zaslanie Slovenskou poštou).

Dodacia doba - zvyčajne 1-3 pracovné dni.

V prípade dobierky, zásielku posielame hneď v deň prijatia objednávky (prijatej do 14.00). Pri platbe prevodom na účet odosielame zásielku v deň pripísania platby na náš účet (ak platba príde do 14.00). Ak sa nejedná o pracovný deň, tak v najbližší pracovný deň.

 

MOŽNOSTI PLATBY:

1. Prevodom na účet

2. Dobierkou

Platba v hotovosti nie je možná.

 

Objednávky prijímame a zasielame iba v rámci Slovenskej republiky.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie