Klub Konvaliniek - vernostný program

 

Verných zákazníkov si vážime, a preto Vás za Vaše nákupy odmeníme. Zaregistruj sa, získaj body za svoje objednávky a vymeň ich za skvelé darčeky.

Klub Konvaliniek - nakupuj výhodne prírodnú kozmetiku

Ako to funguje?

1. Je potrebné sa zaregistrovať

pri zaregistrovaní získate prvých 10 kreditov. Aby systém dokázal priradzovať jednotlivé objednávky k zákazníkovi je potrebné sa zaregistrovať a pred každým nákupom sa prihlásiť. Po zaregistrovaní Vám príde e-mail s linkom, na ktorý je potrebné kliknúť pre potvrdenie registrácie.

Registráciou a využívaním vernostného programu súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov. Viac informácii o ochrane osobných údajov nájdete TU.

2. Za každé 1 € Vášho nákupu získate 1 kredit

Za každé celé 1 € Vášho nákupu Vám pripíšeme 1 kredit. Napr. pri objednávke v hodnote 25,60 € získate 25 kreditov. Kredity Vám budú pripísané po zaplatení a prevzatí zásielky (pri dobierke môže pripísanie kreditov trvať i týždeň od zaplatenia). V prípade vrátenia tovaru (odstúpenia od zmluvy do 14 dní) sa počet kreditov zníži o kredity zodpovedajúce cene vráteného tovaru.

3. Za komentár ku kúpenému produktu získate 1 kredit

Zaujíma nás tiež Vaša spokojnosť s produktami, ktoré predávame. Preto sme radi, keď do diskusie k produktu, ktorý ste u nás zakúpili, napíšete svoj názor. Odmeníme Vás za to 1 kreditom. Počas písania komentára je potrebné byť prihlásený.

4. Nazbierané kredity si môžete v nákupnom košíku vymeniť za svoj darček

Pre každý darček je určené koľko kreditov je potrebných pre jeho získanie. Niektoré darčeky môžu byť aj s doplatkom, bude to pri nich uvedené. Darčeky sa menia podľa aktuálnej dostupnosti.

5. Svoj aktuálny stav kreditov si môžete ľahko skontrolovať vo Vašom profile

Vernostný program Konvalinka

6. Platnosť kreditov je 1 rok

 

Aktuálna ponuka darčekov, ktoré môžete získať za svoje kredity:

 

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.