Naše skúsenosti: Jemný Krémový Dezodorant - Lesná Tôňa 30 ml NAVIA

Pridané: 24.5.2017 17:08:50 Počet zobrazení: 696

24 Máj 2017

Práve sa mi minul môj deodorant od Navie. Tak som sa rozhodol, že sa s Vami podelím o moje skúsenosti s ním. Možno Vám to pômože pri rozhodovaní sa, ktorý prírodný deodorant si vybrať, respektíve či si vôbec vybrať prírodný deodorant.

Naše skúsenosti: Jemný Krémový Dezodorant - Lesná Tôňa 30 ml NAVIA

Tento deodorant má takú jemnú, príjemnú bylinkovú vôňu. Jedná sa o krémový deodorant, čiže konzistencia je... krémová :-). To má svoje výhody aj nevýhody. Výhodou je, že sa ľahko a rovnomerne nanáša. Nevýhodou je to, že si pri tom "zašpiníte" prst, čo mne troško vadilo. Dalo by sa to vyriešiť použitím nejakej špachtličky, čo ma vlastne napadlo až teraz ako píšem tieto riadky.

Ale pri deodorantoch je najdôležitejšie to, či fungujú ako majú. Teda stručne povedané, či počas dňa pekne voniate alebo smrdíte za potom. V tomto ohľade obstál tento prírodný deodorant na jedničku. Ráno som si naniesol štipku deodorantu do podpazušia a celý deň som vôbec nebol cítiť za potom. Deodorant môj pot nejako zázračne neutralizoval. Potiť som sa potil, ale vôbec som nesmrdel.

 

Jemný Krémový Dezodorant - Lesná Tôňa 30 ml NAVIA Tak a už je spotrebovaný. Fľaštička sa mi páči, asi si ju nechám na niečo iné.

 

Celý zázrak tkvie v tom, že deodorant obsahuje zložky, ktoré zabraňujú množeniu baktérií spôsobujúcich rozkladanie zložiek potu a tím vznikajúci zápach. Konkrétne ide o 4 kombináciu esenciálnych olejov v súlade s aromaterapiou - čajovník, citrón, rozmarín a tymián. Tieto esenciálne oleje majú silný antibakteriálny, antiseptický a antifugálny účinok. Dôležité je, že nebráni prirodzenému poteniu sa. Potenie je prirodzený proces, ktorým sa telo zbavuje odpadových a škodlivých látok. V našej ponuke deodoranty, ktoré upchávajú potné žľazy ani nenájdete.

V prípade potreby sa dá sa použiť aj na nohy.

Výhody:
✓ výborne neutralizuje zápach potu – asi najdôležitejšia vec
✓ ľahko sa aplikuje
✓ vydrží fakt dlho – mne vydržal pri každodennom používaní vyše 2 mesiacov
✓ Nebráni prirodzenému odstraňovaniu odpadových látok z tela
✓ malé, ľahko prenosné balenie

Nevýhody:
Niekomu nemusí vyhovovať krémová konzistencia, záleží od osobných preferencií

Keď to mám zosumarizovať, tak ja som bol veľmi spokojný. A určite by som ho odporúčal. Jediný dôvod prečo si teraz zo skladu neuchmatnem ďalší takíto prírodný deodorant od Navie, je to že, už sa teším na otestovanie krémového deodorantu Mandarínka / Čajovník od ďalšieho kvalitného slovenského výrobcu prírodnej kozmetiky MY-SYS :-). Potom napíšem ako to dopadlo.

 

Mandarínka & čajovník - krémový deodorant 50 ml MY-SYS

Mandarínka & čajovník - krémový deodorant 50 ml MY-SYS

 

Tento prírodný deodorant od Navie u nás nájdete TU. Celú ponuku prírodných dezodorantov nájdete TU. Ak by ste potrebovali poradiť, kľudne nás kontaktujte.

Stano

 

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.