O nás

Ak ste zvedaví, kto vlastne stojí za týmto obchodíkom, tak ste tu správne.

Voláme sa Stano a Aďa. Nápad založiť e-shop s prírodnou kozmetikou prišiel pri prechádzke okolo jazera. Ako k tomu došlo si už ani jeden z nás nepamätá ☺. Ale jedno je isté – jeden bez druhého by sme tento nápad nikdy nedostali. Celkovo máme blízko k prírodnému a ekologickému zmýšľaniu, preto nám obchod s prírodnou kozmetikou prišiel ako zmysluplná činnosť, ktorá by nás napĺňala a bola ľuďom na úžitok.

Prírodnú kozmetiku sme už pár rokov používali a stále používame. A keďže považujeme za dobré používať podľa možností čo najviac lokálneho tovaru (všetkého druhu), chceme Vám prinášať hlavne slovenskú prírodnú kozmetiku doplnenú o zahraničný sortiment.

Nájdete u nás kozmetiku od 6 slovenských výrobcov: 2SIS, Mylo, my-sys, Navia, Ponio a Soaphoria. Tento náš základný sortiment je doplnený o produkty zahraničných značiek BoWeevil, Curanatura, Jack N´Jill, Lavera, Moltex, Natracare, Nordics, Simply Gentle Organic, Sonett a Yes.

Produkty, ktoré ponúkame, aj sami doma používame. Názov nášho obchodu sme taktiež chceli mať slovenský. Balíme do krabíc vyrobených na Slovensku, prípadne recyklovaných – znova použitých krabíc. Snažíme sa používať čo najviac recyklovaných materiálov. A keďže nechceme vytvárať zbytočný odpad, faktúru Vám zašleme e-mailom v pdf formáte.

Aďa je srdcom a dušou obchodu. Má prehľad o prírodnej kozmetike, keďže ju už niekoľko rokov sleduje. Študuje jej zloženie a už aj nejakú latinčinu pochytila. Má na starosti výber výrobcov, produktov a ich objednávanie. Balí balíčky. Snaží sa baliť pekne, ale hlavne bezpečne a ekologicky.

Stano má na starosti technické záležitosti okolo e-shopu, grafiky a marketingových záležitostí. Komunikuje s výrobcami, distribútormi a účtovníčkou. Nevyzná sa do prírodnej kozmetiky tak ako jeho nežnejšia polovička, ale o predávanom tovare má prehľad a vie poradiť.

Konvalinka - e-shop s prírodnou kozmetikou

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.