Tampóny Super Plus 20 ks NATRACARE

Tampóny Super Plus 20 ks NATRACARE

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

3,80 €

4,30 € Zľava 0,50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Natracare

Tampóny Natracare vyrobené z čistej certifikovanej biobavlny. Šetrné k prírode aj k vašej pokožke.
 
Bez aplikátora. V krabičke je 20 kusov.
 
Väčšina bežných tampónov je vyrobená z mixu umelého hodvábu a neorganickej bavlny, a sú bežne bielené chlórom. Niektoré tampóny sú dokonca ešte obalené v plastovom zovňajšku, alebo nafarbené nejakou farbou. Umelý hodváb je vysoko absorbčný, ale zároveň vysušuje ochrannú vrstvu vagíny.

Myslíme si, že ženy by nemali byť vystavené reziduám pesticídov, ftalátom, azo-farbivám a dioxínom, obzvlášť na takej citlivej časti tela. Tampóny Natracare obsahujú iba čistú biobavlnu.
 
✓ iba čistá certifikovaná biobavlna

✓ bez umelého hodvábu, plastov a farbív

✓ úplne bez chlóru

✓ kompostovateľné a rozložiteľné v prírode

✓ bez prídavných látok a parfumácie

✓ vhodné pre vegánov a vegetariánov
 
Bez plastov
Vedeli ste, že bežné vložky pozostávajú až z 90% z plastu? Produkty Natracare sú vyrobené z obnoviteľných, rozložiteľných a kompostovateľných materiálov ako biobavlna, bioplasty (vyrobené z rastlinných škrobov) a drevoviny. Tým, že sa rozhodnete používať dámsku hygienu bez plastov pomôžete znížiť produkciu plastov a zredukujete plastový odpad. Každoročne sa vyhodí viac ako 45 miliárd produktov dámskej hygieny. Buď skončia v spaľovni odpadov, kde sa z nich do vzduchu uvoľňujú škodlivé látky alebo sa niekde povaľujú na skládkach a ich plastové časti sa tam budú rozkladať stovky rokov.
 
Vhodné pre citlivú pokožku
Mnoho gynekológov vo svete odporúča ženám s ctilivou pokožkou, alergiami, svrbením, podráždením pokožky a inými nepríjemnosťami počas menštruácie, prejsť na prírodné produkty Natracare. Po prejdení na prírodnú dámsku hygienu Natracare sa mnohým ženám uľavilo od ich problémov, ktoré boli spôsobené chemikáliami a syntetickými látkami v bežných tampónoch a vložkách.
 
Natracare produkty nie sú testované na zvieratách. Ani použité materiály ani hotové produkty nie sú testované na zvieratách. Dermatologické testy sú vždy robené na dobrovoľníkoch za kontrolovaných podmienok. Neobsahujú žiadne živočíšne zložky alebo produkty. Vhodné pre vegánov a vegetariánov, certifikované Vegetarian Society. Odhadom iba v USA ročne na následky pesticídov zomrie asi 67 miliónov vtákov, takže uprednostnením biobavlny pomáhate chrániť zvieratá pred toxickými chemikáliami.

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.