Pomaranč a eukalyptus - žihľavový šampúch 30g PONIO

Pomaranč a eukalyptus - žihľavový šampúch 30g PONIO

Hodnotenie produktu: 2.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

4,10 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ponio

Dvojfarebný, žltkavo-zelený šampúch, každý jeden je neopakovateľný unikát. Jeho vôňa je svieža, citrusová a povzbudzujúca.

Naše skúsenosti so šampúchom (tuhým šampónom) od Ponio si môžete prečítať v našom blogu TU.

Žihľavový šampúch s povzbudzujúcim nádychom vhodný pre normálne a mastnejšie vlasy - krásne pení, dočista umyje, vlasy nezaťaží. Vhodný pre mužov i ženy, ktoré preferujú skôr sviežejšie, chladivé vône. Kokosový olej a glycerín zároveň hydratujú končeky vlasov, pantenol upokojí pokožku hlavy a citrónová šťava so žihľavou dodajú lesk. Neobsahuje kondicionér, takzě ak máte typ vlasov keď kondicionér potrebujete, použite ho po umytí.

Šampúchy sú tuhé šampóny - obahujú všetky účinné látky ako bežný šampón okrem vody - teda sú oveľa menšie, spratnejšie, nikde sa Vám nevylejú a nepotrebujú plastový obal. Jeden 30 gramový šampón vydrží tak dlho ako cca 200 ml tekutého šampónu, 60 gramový ako 400 ml. Stačí ho jednoducho zobrať do ruky, pošúchať ním v sprche po vlasoch a rozpeniť prstami. Nie sú to šampóny na báze mydla (netreba ich premývať octom). V prípade potreby ich môžete použiť aj ako mydlo na telo, ako šampón pre psa, či na rýchle opranie oblečenia.
 
Použitie:

Stačí ho jednoducho zobrať do ruky, pošúchať ním v sprche po mokrých vlasoch a rozpeniť prstami. Nie sú to šampóny na báze mydla (netreba ich premývať octom).

V prípade potreby ich môžete použiť aj ako mydlo na telo, ako šampón pre psa, či na rýchle opranie oblečenia.

Pre mužov, ženy, normálne, mastné vlasy, v prípade potreby aj pre psa a na riad.

Vôňa:
povzbudzujúca, svieža (pomaranč, eukalyptus), intenzívna ale prchavá

Aktívne látky:

žihľava, citrónová šťava, pantenol, eukalyptus

Ďalšie informácie:

Vhodný pre vegánov.
Bez parabénov, silikónov, sulfátov SLS a SLES.
Ekologické balenie - nepotrebuje plastový obal. V papierovom sáčku s nalepenou etiketou.

Hmotnosť: 30g (cca 15+ použití)

Zloženie: tenzidy (Sodium Cocoyl Isethionate - derivovaný z kokosového oleja, Sodium Lauryl Sulfoacetate - derivovaný z kokosového a palmového oleja), žihľavový odvar, čerstvá citrónová šťava, panenský fair trade kokosový olej, rastlinný glycerín, pantenol, spirulina, prírodné silice (pomaranč, eukalyptus), zelený oxid.
 
Prírodná kozmetika PONIO.

Vhodné pre: mastné vlasy, normálne vlasy

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.