Tea tree & lemongras - prírodný deodorant 75 g PONIO

Tea tree & lemongras - prírodný deodorant 75 g PONIO

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

7,30 €

7,50 € Zľava 0,20 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ponio

Jeden z najobľúbenejších a aj najúčinnejších dezodorantov - čajovník s citrónovou trávou.

Prírodný dezodorant so silicami čajovníka a citrónovej trávy. Vôňa patrí spomedzi dezodorantov medzi intenzívnejšie a aj viac účinnejšie. Vhodná pre mužov aj ženy, citrusovo-svieža.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.
 
Použitie:

Pre mužov aj ženy.

Pazúch sa najľahšie nanáša na vlhkú pokožku, napríklad po sprchovaní. Ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktoré výrazne uľahčia roztierateľnosť pazúchu.

Prvé použitie
Pazúch sa vysúva potlačením na tubu zo spodnej strany. Tlak by mal ísť čo najkolmejšie. Úplne prvé vysunutie môže ísť trochu ťažšie, preto sa nebojte zatlačiť silnejšie (dámy s dlhými nechtami môžu požiadať gentlemana nablízku o pomoc, použiť na potlačenie sa dá aj hrdlo fľaše).

Zasúvanie pazúchu
Na zasunutie pazúchu späť nikdy nepoužívajte tlak dlaňou zhora na pazúch - namiesto toho iba poklepte pazúchom po pevnom povrchu (napr. po stole). Klepeme po povrchu dnom, nie hlavou hore :-). Pazúch potom postupne akoby "spadne" naspäť do tuby.

Starostlivosť
Tubu chránte pred dlhodobým vlhkom a mokrým prostredím. Pár kvapiek vyprsknutých z umývadla jej ale nijako neuškodí. Tubu môžete po použití zrecyklovať v odpade na papier alebo v komposte.
 
Vôňa:

čajovník a lemongras (citrónová tráva), svieža, intenzívnejšia vôňa
 
Ostatné info:

Vhodné pre vegánov. Obal - 100% z papiera / recyklovateľný, kompostovateľný.
 
Hmotnosť / Objem: 75 g / 44 ml
 
Zloženie: Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Cymbopogon Flexuosus Oil (silica - lemongras), Melaleuca Alternifolia Oil (silica – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol*

E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach


 
Prírodná kozmetika PONIO.

Skvelý dezodorant, dlho účinkuje a m?...

, 30.11.2018 09:38:39

Skvelý dezodorant, dlho účinkuje a má neutrálnu vôňu, kupujem ho aj partnerovi :)

Myslím, že najúčinnejší prírodný...

, 1.9.2017 16:19:36

Myslím, že najúčinnejší prírodný deodorant aký som kedy vyskúšala.

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.