Levanduľa & tea tree - prírodný deodorant 75 g PONIO

Levanduľa & tea tree - prírodný deodorant 75 g PONIO

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

6,75 €

7,50 € Zľava 0,75 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ponio

Najklasickejšia klasika - francúzska levanduľa a antibakteriálny čajovník - neprekvapí, nesklame, ideálny pre tradicionalistov:-).
 
Dezodorant so stredne intenzívnou vôňou, bylinkovou - vôňa síce nie je nijako prekvapivá, zato účinná a tradičná. Vhodný ako doplnok k levanduľovým výrobkom.
 
Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.
 
Použitie:

Prírodný dezodorant (deodorant), nie antiperspirant. Pre milovníkov bylinkovej klasiky.
 
Vôňa:

francúzska levanduľa a čajovník, bylinková, stredne intenzívna
 
Ostatné info:

Vhodné pre vegánov. Obal - 100% z papiera / recyklovateľný, kompostovateľný.
 
Hmotnosť / Objem: 75 g / 44 ml
 
Zloženie: Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Talcum(talok), Lavandula Angustifoilia Oil (silica - levanduľa), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (silica – čajovník), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Linalool*, Limonene*, Geraniol*

E Ecocert

* obsiahnuté prirodzene v siliciach

Prírodná kozmetika PONIO.

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.