Levanduľa & mäta - prírodný deodorant 75 g PONIO

Levanduľa & mäta - prírodný deodorant 75 g PONIO

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

7,50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ponio

Levanduľa trochu inak - s nádychom mäty, čo dodáva dezodorantu potrebnú sviežosť.

Prírodný dezodorant so silicami francúzskej levandule a mäty piepornej. Vôňa patrí spomedzi dezodorantov medzi stredne intenzívne, bylinkovo-svieže. Vhodný pre milovníkov levandule.

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Použitie:

Pazúch sa najľahšie nanáša na vlhkú pokožku, napríklad po sprchovaní. Ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktoré výrazne uľahčia roztierateľnosť pazúchu.

Prvé použitie

Pazúch sa vysúva potlačením na tubu zo spodnej strany. Tlak by mal ísť čo najkolmejšie. Úplne prvé vysunutie môže ísť trochu ťažšie, preto sa nebojte zatlačiť silnejšie (dámy s dlhými nechtami môžu požiadať gentlemana nablízku o pomoc, použiť na potlačenie sa dá aj hrdlo fľaše).

Zasúvanie pazúchu

Na zasunutie pazúchu späť nikdy nepoužívajte tlak dlaňou zhora na pazúch - namiesto toho iba poklepte pazúchom po pevnom povrchu (napr. po stole). Klepeme po povrchu dnom, nie hlavou hore :-). Pazúch potom postupne akoby "spadne" naspäť do tuby.

Starostlivosť

Tubu chránte pred dlhodobým vlhkom a mokrým prostredím. Pár kvapiek vyprsknutých z umývadla jej ale nijako neuškodí. Tubu môžete po použití zrecyklovať v odpade na papier alebo v komposte.

Vôňa:

francúzska levanduľa a mäta pieporná - bylinková vôňa, stredne intenzívna

Ostatné info:

Vhodné pre vegánov. Obal - 100% z papiera / recyklovateľný, kompostovateľný.

Hmotnosť / Objem: 75g / 44ml

Zloženie:

Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk), Talcum(talok), Lavandula Angustifolia Oil (silica - levanduľa), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Mentha Piperita Oil (silica - mäta pieporná), Linalool*, Geraniol*, Limonene*
* obsiahnuté prirodzene v siliciach

Slovenská prírodná kozmetika PONIO.

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.