Dvojitá levanduľa - žihľavový šampúch 60 g PONIO

Dvojitá levanduľa - žihľavový šampúch 60 g PONIO

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

7,20 €

7,70 € Zľava 0,50 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ponio

Žihľavový šampúch s citrónom vhodný pre normálne vlasy - krásne pení, dočista umyje, vlasy nezaťaží. Kokosový olej a glycerín zároveň hydratujú končeky vlasov, pantenol upokojí pokožku hlavy a citrónová šťava so žihľavou dodajú lesk. Neobsahuje kondicionér, takzě ak máte normálne vlasy a ste na kondicionér zvyknutí, použite ho po umytí.

Na vrchu šampúchu môžu byť kúsky kvetov levandule alebo slezu.

Šampúchy sú tuhé šampóny - obahujú všetky účinné látky ako bežný šampón okrem vody - teda sú oveľa menšie, spratnejšie, nikde sa Vám nevylejú a nepotrebujú plastový obal. Jeden 30 gramový šampón vydrží tak dlho ako cca 200 ml tekutého šampónu, 60 gramový ako 400 ml. Stačí ho jednoducho zobrať do ruky, pošúchať ním v sprche po mokrých vlasoch a rozpeniť prstami. Nie sú to šampóny na báze mydla (netreba ich premývať octom). V prípade potreby ich môžete použiť aj ako mydlo na telo, ako šampón pre psa, či na rýchle opranie oblečenia.

Použitie:

Vhodné pre mužov, ženy, psov aj na riad. Na normálne vlasy. Pošúchať ním po mokrých vlasoch a rozpeniť prstami.

Vôňa:

levanduľová, prchavejšia

Vôňu tvoria dve levanduľové silice - bulharská levanduľa a francúzska levanduľa 40/42. Zrelaxuje a upokojí pokožku hlavy aj zmysly.

Aktívne látky:

žihľava, citrónová šťava, pantenol, levanduľa

Ostatné info:

Vhodné pre vegánov.

Bez parabénov, silikónov, sulfátov SLS a SLES.

Ekologické balenie - nepotrebuje plastový obal.

Hmotnosť: 60 g (cca 30+ použití)

Zloženie:

tenzidy (Sodium Cocoyl Isetionate - derivovaný z kokosového oleja, Sodium Lauryl Sulfoacetate - derivovaný z kokosového a palmového oleja), žihľavový odvar, čerstvá citrónová šťava, panenský fair trade kokosový olej, rastlinný glycerín, pantenol, spirulina, prírodné silice (bulharská levanduľa, francúzska levanduľa 40/42), zelený oxid.

Prírodná kozmetika PONIO.

Vhodné pre: normálne vlasy

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.