Ekologický prací prášok pre farebné prádlo 2 kg CLEANO

Ekologický prací prášok pre farebné prádlo 2 kg CLEANO

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

9,90 €

Dostupnosť: Na objednávku - odosielame do 4 - 14 dní

Výrobca: Soaphoria

Univerzálny prací prášok vhodný na pranie stálofarebnej bielizne. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40 °C. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia, použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.

Použitie:

Riaďte sa návodom na použitie na balení výrobku a postupujte podľa pokynov uvedených na odeve. Pri praní v práčke pridajte do dávkovača množstvo pracieho prostriedku uvedeného na balení výrobku. Pri ručnom praní pridajte jednu až dve polievkové lyžice pracieho prostriedku do vodného kúpeľa vhodnej teploty (max 40 0C), v závislosti od stupňa znečistenia a objemu vody. Nechajte rozpustiť a perte bežným spôsobom a dôkladne vypláchajte.

Upozornenie:

Nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Pred použitím vyskúšajte na malej časti tkaniny. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.

Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči. Len na vonkajšie použitie.

Ďalšie informácie:

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Vhodný pre septiky.

Obsah: 2 kg

Nový komentár

* (Povinné)

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.