Náplň - deodorant - Fresh air 75 g PONIO

Náplň - deodorant - Fresh air 75 g PONIO

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

4,50 €

5,30 € Zľava 0,80 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ponio

Minul sa Ti deodorant Ponio? Nemusíš kupovať nový, doplň si do neho náplň :)

Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

Vôňa:

svieža (niaouli, bergamot, borovica, citrónová tráva), intenzívna

Použitie:

Náplň deodorantu je bez obalu (zabalená iba v papierovom vrecúšku) a môžeš ju použiť viacerým spôsobmi:

- naplnenie do obalu z Ponio dezodorantu, alebo akéhokoľvek iného (vopred dôkladne umytého) dezodorantu - dezodorant môžeš mierne rozohriať (aby zmäkol len do konzistencie cesta) a "natlačiť" napr. lyžičkou do obalu/tuby alebo ho úplne rozpustiť to tekutého skupenstva (vo vodnom kúpeli, na najmiernejšom stupni na platničke, v mikrovlnke po pár sekúnd...) a naliať do obalu/tuby. POZOR - počítaj s tým, že dezodorant "natlačený" do tuby bez rozpustenia bude mať mäkšiu konzistenciu, ako roztopený a naliaty dezodorant

- použitie bez obalu - ak nemáš vhodnú tubu/obal, môžeš dezodorant používať jednoducho držaním v ruke - dezodorantom sa dá manipulovať aj bez naliatia do obalu. V takomto prípade dezodorant skladuj vo vzduchotesnom obale (napr. prenoska) a používaj ho vždy z jednej strany (aby si zabránil/a vysušovaniu a dobre sa rozotieral, pri použití ho pre jednoduchšie nanášanie môžeš pokvapkať vodou).

Úprava konzistencie - ak Ti nevyhovuje konzistencia dezodorantu, môžeš si ho zriediť akýmkoľvek jemným, pachovo nevýrazným olejom v pomere náplň:olej = 1:4-6.

Aplikácia - Pazúch jemne pošúchaj v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby si ho nemal/a priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Najľahšie sa nanáša na vlhkú pokožku, napríklad po spchovaní. Ak je pre Teba dezodorant príliš tuhý, nanes na jeho povrch pred použitím 1 - 2 kvapky vody, ktorá výrazne uľahčí jeho rozotierateľnosť.

Ďalšie informácie:

Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Vegánsky produkt.

Hmotnosť / Objem: 75g / 44ml

Zloženie: Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk), Kaolin (kaolín), Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk), Talcum(talok), Melaleuca Viridiflora Leaf Oil (silica - niaouli), Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil (silica - bergamot), Pinus Sylvestris Leaf Oil (silica - borovica), Cymbopogon Schoenanthus Oil (silica - lemongras), Limonene*, Linanool*, Citral*, Geraniol*
* obsiahnuté prirodzene v siliciach

Prírodná kozmetika PONIO.

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie zaujímavé produkty

blank
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Konvalinka hodnotenie
  • Previous
  • Ďalší

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie nájdete na stránke s infomáciami o spracúvaní osobných údajov.