Výdajné miesto Konvalinka.sk - e-shop s prírodnou kozmetikou

Výdajné miesto Konvalinka

Svoje objednávky si môžete osobne vyzdvihnúť v našom výdajnom mieste v Košiciach na Terase (mapka a presnejšia navigácia sa nachádza nižšie).

Alebo sa u nás môžete zastaviť len tak, popozerať si a ovoňať prírodnú kozmetiku v našej ponuke. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom prírodnej kozmetiky vhodnej pre Vás :)

 

Konvalinka - výdajné miesto e-shopu s prírodnou kozmetikou 1 Konvalinka - výdajné miesto e-shopu s prírodnou kozmetikou 2 Konvalinka - výdajné miesto e-shopu s prírodnou kozmetikou 3
Konvalinka - výdajné miesto e-shopu s prírodnou kozmetikou 6 Konvalinka - výdajné miesto e-shopu s prírodnou kozmetikou 5 Konvalinka - výdajné miesto e-shopu s prírodnou kozmetikou 4

 

Výdajné miesto sa nachádza na Terase, ulica Kysucká 16 v budove MEI Hostel na prízemí - bývalý Kosmalt (zastávka Kino Družba, v okolí je Nová nemocnica). Po vstupe do budovy zabočíte doľava k výťahom. Naľavo od výťahov je chodba, na ktorej sa nachádza výdajné miesto. Posledné dvere vľavo.

Otváracie hodiny:
PO - ŠT: 9:30 - 15:30
PIA:       9:30 - 14:00
Obedňajšia prestávka: 11:30 - 13:00
Vyzdvihnutie objednávky je možné i mimo tohto času, len nám zavolajte a dohodneme sa :)

Platiť je možné momentálne iba vopred platobnou kartou online alebo predvodom na účet (čiže priamo vo výdajnom mieste sa platiť nedá). Keď bude Vaša zásielka pripravená na prevzatie, pošleme Vám e-mail.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie